Dojazd/Transport do Pinzolo

Dojazd / Transport do Pinzolo

Dojazd do miejscowości Pinzolo jest możliwy na wiele sposobów. Średnia długość pokonania tej trasy środkami komunikacji naziemnej wynosi 17 godzin. Jedną z najwygodniejszych form dostania się na miejsce jest skorzystanie z usług firmy Winter Event. Więc informacji na temat wycieczek autokarowych, oraz innych form transportu do regionu narciarskiego Pinzolo, znajdziesz poniżej.

Autobus z Polski do Pinzolo

Biuro podróżny Winter Event w trakcje trwania sezonu zimowego co sobotę organizuje wyjazdy narciarskie do Włoch w tym do miejscowości Pinzolo, a także do Francji i Szwajcarii. Rezerwując swój wyjazd masz zapewniony transport dwupiętrowym autokarem LUX. O bezpieczeństwo i komfort pasażerów dba pilot oraz wykwalifikowani kierowcy. Wybierając ten transport nie musisz martwic się o parking, transfer z lotniska czy problem ze znalezieniem hotelu. Goście są podwożeni pod same drzwi wybranego przez siebie zakwaterowania.

Samolot

Najszybszą formą transportu jest lot samolotem. Lotnisk w pobliżu Pinzolo jest wiele jednak te do Mediolanu są zazwyczaj bezpośrednie. Wybierając porty lotnicze w miejscowościach takich jak Wenecja, Werona czy Bolzano często musisz się liczyć z przesiadką, która wydłuży Twój lot od dwóch do czterech godzin.

Linie kolejowe

Wybierając linie kolejowe, narażasz się na długą podróż z wieloma przesiadkami w różnych miejscowościach. Aby dotrzeć na miejsce musisz poświęcić 20 godzin a nawet całą dobę. Jest to ciekawa opcja na osób, które oprócz dotarcia do Pinzolo mają w planach odwiedzić także inne miejscowości.

Samochód

 

 

 

Dojazd własnym środkiem transportu z centrum Polski zajmuje między 15-ście a 16-ście godzin. Od celu dzieli Cię kilka granic z innymi państwami. Warto zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w każdym z nich. Sprawdzaj aktualne obostrzenia na oficjalnych i rzetelnych stronach internetowych, np: gov.pl

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729