Super oferty Pinzolo

Super oferty Pinzolo.

Sprawdź ofertę wyjazdów na sezon 2021/2022

Oferta 1
oferta 1

Super Oferty wyjazdu do Pinzolo!! Z Winter Event wybierzesz się na najlepszy wyjazd narciarski we włoskie Aply i to wszystko w super cenach! Winter Event to polskie biuro podróży specjalizujące się w narciarstwie oraz snowboardzie alpejskim. Na miejscu na naszych gości czekają rezydenci, a także instruktorzy mówiący w języku Polskim, którzy chętnie udzielą Ci rad poruszania się po stoku. Co więcej na miejscu znajduje się nasze biuro, do którego można zajrzeć w razie jakichkolwiek problemów.

Wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim pasja do sportów zimowych ułatwiają pracownikom zrozumienie klienta i sprostanie jego oczekiwaniom. Pinzolo jest bardzo wdzięcznym regionem. Występuje tutaj spora ilośc tras oraz duży wybór noclegów i punktów gastronomicznych. Jednocześnie jest to miejscowość spokojna i cicha. Co nie oznacza, że nie można liczyć tu na rozgrzewające apres-ski po zamknięciu stoków.

 

Winter Event jest biurem internetowym, gdzie rezerwację oraz wszelkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Istotne jest to, że zapłacisz tylko 99 zł. opłaty rezerwacyjnej, a resztę płatności podzielisz na wygodne raty. Zgłoś się do nas, a doradzimy telefonicznie lub mailowo w wyborze zimowego wyjazdu. Z pewnością miło i satysfakcjonująco spędzisz swój urlop.

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj swój wyjazd jednym kliknięciem na stronie WinterEvent.pl.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729