Trasy i Wyciągi w Pinzolo

Trasy i Wyciągi w Pinzolo

trasy-i-wyciągu-pinzolo-winter-event-zdj16

W kurorcie Pinzolo czekają na Ciebie 22-wie trasy zjazdowe oraz 5-kilometrowa trasa przeznaczona do narciarstwa biegowego. Jeżeli lubisz deskę, na pewno będziesz zadowolony z licznych atrakcji na terenie Snowpark’ów. Wszędzie dostaniesz się dzięki sieci kolejek górskich. Infrastruktura jest obsługiwana przez 14-ście wyciągów:

Orczyk2

Krzesełkowy7

Gondola

Wysokość, na której zjeżdżasz rozciąga się od 800 do 2100 metrów n.p.m. Na szczycie znajduje się schronisko z którego roztacza widok na Naturalny Park Adamello Brenta. Dostaniesz się tam gondolą Pinzolo-Campiglio Express. Zatrzymaj się w tym miejscu na chwilę, gdyż roztacza się z niej najlepszy widok na górską panoramę. Na wysokościach na dzieci czekają animatorzy w funparkach, podczas gdy Ty w tym czasie odprężysz się przy ciepłej kawie.

trasy-i-wyciągi-pinzolo-winter-event-zdj17

Łączna długość tras wynosi 32 kilometry:

łatwe 5 km

średnie20 km

trudne14 km 

W skipass office masz do wyboru skipass podstawowy obejmujący tylko region Pinzolo lub skipass Ski Area, która wchodzi w skład Campiglio Dolomiti di Brenta. Karnet oferuje Ci aż 150 km tras w Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida i Marilleva.

Poniżej rozpiska tras oraz ski-mapki.

Ski Mapa Pinzolo

trasy-i-wyciągi-pinzolo-winter-event-zdj2

Ski Mapa Ski-Area

trasy-i-wyciągi-pinzolo-winter-event-zdj4

Spis tras narciarskich

Snowpark Brentapark 

Brentapark Pinzolo czaka na Ciebie, nieważne na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Snowpark znajduje się u podnóża czarnego stoku Grual. Czteroosobowa kolejka o tej samej nazwie, doprowadzi Cię na szczyt parku. Znajdziesz tutaj przeszkody dopasowane do każdego poziomu zaawansowania. Od różnej długości szyn, funboks’ów i kicker’ów. Dla wprawionych freestyle’owców jest skonstruowana rainbow o długości dziewięciu metrów. To miejsce idealna dla Ciebie, jeżeli jesteś już wprawiony albo dopiero się uczysz.

Liczysz na coś więcej niż proste, rekreacyjne zjazdy? Sprawdź koniecznie to miejsce!

trasy-i-wyciągi-winter-event-zdj22

Jedyna trasa biegowa w Pinzolo nosi nazywę Loipe Corisolo i jej długość wynosi 5 kilometrów. Z czego 3 km są oświetlone, dzięki czemu możesz ćwiczyć nawet po zapadnięciu zmroku. Jeżeli wykupisz skipass na całą SkiArea,  będziesz miał dostęp do pozostałych 22-dwóch tras przeznaczonych do narciarstwa biegowego. Będziesz  podziwiał roztaczające się wokół piękne widoki, od lasów iglastych po otwarte górskie hale. Na tym rozległym obszarze przygotowane są trasy: długie (10,5 km) na niższych wysokościach oraz krótsze (do 7 km) w wyższych partiach gór ( 1575-1645 m n.p.m.), ten odcinek jest nazywany torem „Sprint”. W kurorcie Pinzolo przez długie miesiące będziesz cieszył się świetnie przygotowanymi trasami oraz wszelkimi atrakcjami i to wszystko bez zbędnych tłumów.

Te wszystkie atrakcje są w zasięgu Twojej ręki, sprawdź zakładkę o skipassach i wybierz najlepszy dla siebie. Na Winter Event.pl znajdziesz najlepsze ceny karnetów narciarskich oraz noclegów na stoku!

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729